4. září přijďte s dětmi pouze na chvilku, aby si školku prohlédly, pohrály si a těšily se na další den. Kdo z rodičů má možnost navštěvovat školku s dětmi i v dalších dnech je vítán.
Adaptaci umožňujeme podle potřeby dítěte.

Děti přichází do MŠ do 8.00 hodin, poté se MŠ zamyká. Zvažte prosím, včasný příchod - nejlépe do 7.45 hodin ať máte dostatek času na převlečení, rozloučení a opuštění mš. Paní učitelka může v klidu  zapojit dítě do činností. V 8.00 hodin už by měl být ve třídě klid a pohoda. Rodič předává dítě učitelce ve třídě. Dítě nesmí přijít do patra bez doprovodu.

Co má mít dítě do MŠ:

• přezůvky - ne crocsy, ne pantofle

• náhradní prádlo, raději vše – spodní prádlo, ponožky, triko, tepláčky
  • 1 balení papírových kapesníčků
  • hrneček z um. hmoty
  • starší oblečení na vycházky (vždy musí být čisté oblečení do třídy a jiné na ven)
  • pevnou obuv na zahradu a písek, dle počasí gumáky
  • pyžamo
  • Vše čitelně označte jménem dítěte.

Dokumenty:
Na začátku školního roku Vás požádáme o vyplnění zmocnění pro předávání dítěte (babičce, tetě, sourozenci…)

Rodiče nových dětí obdrží proti podpisu Rozhodnutí o přijetí.

Odchod z MŠ: Provoz MŠ končí v 16.00 hodin. Prosíme, vyzvedávejte děti včas a dodržujte náš zvyk loučení s podáním ruky. Dítě se učí prvním zdvořilostním návykům a především, paní učitelka se při loučení přesvědčí, s kým dítě odchází, komu dítě předává.