Vážení rodiče,

ve středu 18. 11. 2020 bude provoz MŠ obnoven.

Sledujeme vývoj epidemie, situace ještě není dobrá. Stále platí nouzový stav, kdy je zákaz volného pohybu osob.

Snažíme se vyjít vstříc zaměstnaným rodičům a udržet MŠ otevřenou co nejdéle.

To lze pouze, pokud bude zdravý personál (pedagogický i provozní). Jednou z možností jak toto zvládnout je omezit počet osob vstupujících do budovy a počet dětí v MŠ.

Pak bude naděje, že se vyhneme opětovnému uzavření MŠ, a tím poskytneme péči o děti zaměstnaných rodičů.

Prosíme Vás o zvážení nutnosti docházky Vašeho dítěte do MŠ.

Pokud tedy nutně z důvodů pracovních závazků potřebujete zajistit vzdělávání dítěte, přihlaste SMS zprávou do pátku 13. 11. do 12.00 hodin dítě ke stravě na mobilní čísla tříd nebo ved. ŠJ. Bez přihlášené stravy nelze dítě do MŠ přijmout!

Motýlci 773954628,

Kytičky 773954568,

Berušky 773954508,

Ved. ŠJ 733129605

I nadále platí, že do MŠ budou přijímány pouze děti zdravé, bez jakýchkoliv příznaků respiračních a jiných onemocnění. Stále máte povinnost informovat MŠ
o prodělaném infekčním onemocnění dítěte. V této situaci prosíme také o informace o pozitivních osobách v rodině.

Věříme, že společně toto těžké období překonáme.

Děkujeme za pochopení a zvážení naší prosby.

Kolektiv MŠ