Milé děti, vážení rodiče

děkujeme Vám za zaslané fotografie, na kterých je vidět s jakým nadšením a úsměvem děti úkoly plní. Potěšilo nás, jak jste přijali velikonoční výzvu a zapojili se do výzdoby hlavní brány v MŠ a zaslané fotografie nám udělaly radost. Jste opravdu moc šikovní a brána je veselá, barevná a zaječice je spokojená. Někteří z vás se zapojili i do výtvarné soutěže a své obrázky do MŠ již přinesli.

Děkujeme za spolupráci i Vám rodičům a za vaši vstřícnost, ochotu, trpělivost, zpětnou vazbu a čas, který dětem věnujete.

Držíme palce při pokusu s hráškem a třeba i s nějakým jiným semínkem a těšíme se na brzké shledání.

ANCHOR_TOP_TITLE