Třída Kytiček s kapacitou 20 dětí se nachází ve druhém patře budovy s krásným výhledem na České středohoří a litoměřickou „Kočku“.
Třída je vybavena výukovou pomůckou Magic box, klavírem, novým nábytkem, spoustou hraček, stavebnicemi, didaktickými pomůckymi, magnetickou tabulí, hracími koutky pro dívky i chlapce.
Zapojujeme se do různých projektů - Větrníkový den, Mezinárodní den bublinkové fólie, Zdravá5, Pyramida zdraví, .... chodíme na dopolední turistické vycházky do okolí. Ve třídě Motýlků využíváme interaktivní tabuli, na které si děti rozšiřují své znalosti a vědomosti na dětských výukových programech.
Využíváme různých forem i metod vzdělávání a přizpůsobujeme vzdělávání konkrétním podmínkám, možnostem a potřebám dětí. Chceme, aby čas prožitý v mateřské škole byl pro děti radostí, příjemnou zkušeností a zdrojem dobrých a spolehlivých základů do života i vzdělávání.

Paní učitelky: Andrea Mokrišová, Mgr. Jana Madejová
Mobil třídy: 773 954 568