V první den školního roku jsou ke stravě automaticky přihlášeny všechny děti, které nejsou omluvené. Pokud nenastoupí Vaše dítě ihned od září, prosím informujte nás.
Nové děti mají možnost nahlásit po dobu adaptace pouze ranní svačinku, nebo odchází před svačinkou.
Pro další dny nahlaste plánovanou přítomnost/nepřítomnost dítěte ve třídách.
Je možné také napsat SMS vedoucí stravování na mob. č. 733 129 605, pevná linka do kuchyně: 416 748 039 kl. 11., nebo na třídní mobilní telefony.
V případě předem známé nepřítomnosti je třeba omluvit dítě (odhlásit ze stravy) do 13. hodiny předešlého dne.
V případě návratu (po nemoci, z dovolené, jednodenní absenci apod.) je třeba dítě den předem opět do 13. hodiny přihlásit.
Kdo není přihlášen ke stravě, nemůže být do MŠ přijat!